O NÁS

Vážení obchodní partneri

Radi by sme Vám predstavili slovenskú výrobnú firmu HORŇÁK. Firmu Horňák založil v roku 1990 pán Ján Horňák. Firma sa pri svojom vzniku zaoberala výrobou pekárenských strojov, čo bolo v tých časoch veľmi žiadaným produktom na slovenskom trhu. Pretože firma veľmi pružne reagovala na požiadavky trhu, zákonite sa rozšíril aj výrobný sortiment. Dlhoročné skúsenosti majiteľa v oblasti strojárskej výroby, cit spolupracovníkov pre detaily, vysoká obchodná morálka a schopnosti vyjsť zákazníkom v ústrety malo za výsledok obchodné úspechy ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

Vlastníci neustále podporovali modernizáciu výrobkov, čím sa kvalita a dizajnové riešenia doteraz zrealizovaných výrobkov neustále zlepšujú. Základným výrobným smerom je strojárska výroba zameraná predovšetkým na opracovanie kovov, ocele, hliníkových a nehrdzavejúcich polotovarov atd. Povrchové úpravy sa vo väčšine riešia podľa požiadaviek zákazníkov. Medzi základné operácie patria strihanie, lisovanie, ohýbanie, zváranie.

Firma Horňák si vytvorila dobré meno na domácom trhu ako dodávateľ vysokokvalitných oceľových interiérových výrobkov (automatické nerezové dvere, vstupné posuvné dvere, nerezové zábradlia, kovový nábytok) pre vybavenie bankových úradov ( napr. Ľudová banka Bratislava, Investičný fond Bratislava, Segafredo Zaneti Piešťany, Gabor Bánovce nad Bebravou atď. )

V zahraničí kde sa vyváža cca 93% z produkcie firmy hlavnými partnermi sú spoločnosti z Rakúska, Nemecka, Poľska, Švajčiarska, Slovinska, Českej republiky, Fínska, Maďarska, Portugalska, Francie, Kazachstanu. K výrobkom, o ktoré je najväčší záujem patria hliníkové informačné skrinky, bilboardy a reklamné panely, reklamné a informačné tabule, krytovanie pre bojlery v domácnosti, nerezové zábradlia atď.

Dovoľte nám predstaviť niekoľko nosných výrobkov.

Čisté priestory

Komponenty pre tzv. „Čisté priestory“, ako priečkové systémy, podhľadové systémy, dvere, prekladacie kabíny, priepuste a iné potrebné komponenty.
Spoločnosť Hornak sa zaoberá výrobou komponentov pre čisté priestory v rozličných prevedeniach, ktoré si vyžadujú projektanti, technológia výroby, zvyky výrobcov, dispozície a technické možnosti budov, atď.

Zastávky

Popri obľúbených výrobkoch firmy Horňák nesmieme zabudnúť na moderné a štýlové konštrukcie autobusových zastávok. Môžu byť upravované ako jednoduché prístrešky no v prípade ich možno doplniť integrovaným predajným stánkom na predaj lístkov, novín alebo drobného občerstvenia. Veľmi pútavo zapôsobia reklamné panely integrované do autobusových zastávok.

Informačné skrinky

Veľmi úspešné výrobky zo sortimentu firmy reprezentujú informačné skrinky z hliníkových profilov. Sú určené na každé miesto, kde je potrebné upútať pozornosť okoloidúcich na prezentovanie informácií. Je ich možno využiť aj na prezentovanie reklamných plagátov. V prípade požiadavky skrinky môžu byť vybavené bezpečnostným sklom. Našimi zákazníkmi v tejto oblasti sú súkromné spoločnosti, miestne alebo štátne úrady, reštaurácie, bankové úrady, športové alebo iné kluby, rôzne spoločnosti, školy, nemocnice a iné zdravotnícke zariadenia, politické strany ,kostoly.

Citylight, Cityscroll

Druhým veľmi impozantným výrobkom sú reklamné panely typu CityLight, Cityscroll atď. Tieto výrobky sú určené pre reklamné a informačné účely (na vystavenie reklamných, dokumentov ako napr. plagáty alebo mestské mapy)

BillBoard, Bigboard, MegaBoard

Reklamné panely s vymeniteľnými trojuholníkovými lamelami stoja tiež za pozornosť. Tieto panely môžu byť dodané v rozmeroch, ktoré sú od niekoľko desiatok cm až po 25 m výšky alebo šírky.

Čisté priestory

Zastávky

Boardy

Kiosky

CityLights